Плита дорожня ПДН-14 6000х2000х140 мм
ПДН-14 6000х2000х140 мм (дорожн.) — це плита дорожня з важкого бетону з потужним армуванням, призначена для пристрою покриття доріг.
Є аналогом аеродромної плити, але витримує менші навантаження.
Типові розміри — 6000*2000*140
Марка бетону — М300
Виповнюється згідно з заводськими робочими кресленнями
Має навантаження — Н-40
Плити залізобетонні попередньо напружені призначені для пристрою збірних дорожніх покриттів, працюють в умовах високих навантажень, зберігаючи надійність конструкції
Здійснюємо доставку всією Україною!
| Найменування | Довжина (L), мм | Ширина (В), мм | Висота (Н), мм | Вага, |
|---|---|---|---|---|
| ПАГ-14 | 6000 | 2000 | 140 | 4,2 |
| ПАГ-18 | 6000 | 2000 | 180 | 5,4 |
| ПДН-14.6,5 | 6000 | 2000 | 140 | 4,2 |
| ПДН-14.9,5 | 6000 | 2000 | 140 | 4,2 |
| ПД 2-6а | 2980 | 1480 | 180 | 1,8 |
| ПД 3-23 | 2980 | 1480 | 220 | 2,5 |
| ПД 2-9,5 | 2980 | 1480 | 180 | 1,9 |
| ПДС 3,0х2,0х0,16 | 3000 | 2000 | 160 | 2,4 |
| ПД 6 | 2500 | 1750 | 220 | 2,3 |
| 1П 30.18-10 | 3000 | 1750 | 170 | 2,2 |
| 1П 30.18-30 | 3000 | 1750 | 170 | 2,2 |
| 2П 30.18-30 | 3000 | 1750 | 170 | 2,2 |
| ПДС 3,0х1,5х0,16 | 3000 | 1500 | 160 | 1,8 |
| ПДС 3,5х2,0х0,16 | 3500 | 2000 | 160 | 2,8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Плита дорожня |
| Довжина | 6000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 140 мм |
| Марка бетону | М300 |
| Вага | 4.2 т |