Фанера підвищеної вологостійкості ФСФ 40х1250х2500 мм сорт 3/3
Фанера ФСФ виготовляється з березового, букового або соснового шпону із застосуванням фенолформальдегідних клейових смол. Останні й зумовлюють високі якості матеріалу — водостійкість, механічну міцність і зносостійкість. Такі властивості дають змогу застосовувати ФСФ у будівництві (кровильні та бетонні роботи), вагонобудуванні, а також в автомобільному виробництві.
ФСФ отримують способом склеювання кількох шарів місячного шпону фенолформальдегідними смолами. Для цієї мети зазвичай використовують березовий або хвойний шпон невеликої товщини. Вибір цих порід зумовлений їх широким поширенням у наших лісах: у Європі, Новій Зеландії та деяких інших країнах для виробництва фанери різних сортів широко використовують дуб, клен, граб і навіть грушу.
Сорт фанери ФСФ:
Здійснюємо доставку по всій Україні транспортними компаніями: САТ, Інтайм, Делівері, Нова Пошта, Нічний Еккспрес. Грузи від 10т перевозяться окремим автомобілем.
| Найменування | Розмір, мм | Товщина, мм | Сорт | Виробник |
|---|---|---|---|---|
| Фанера ФСФ | 1250х2500 | 4-40 | 1/2; 2/4; 3/4; 3/4 | Росія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СВЕЗА |
| Країна виробник | Латвія |
| Порода дерева | Береза |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Призначення | Виробництво меблів, Пакувальне виробництво, Будівництво |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Бежевий |